601 090 096, 786 128 140 shp.kielce@gmail.com
Michał Piasecki

Michał Piasecki

Prezes Zarządu

Standaryzowany Animator społeczny, Z wykształcenia politolog i administratywista (Uniwersytet Jana Kochanowskiego). Specjalista polityki regionalnej i samorządowej. W przeszłości przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego Homo Politicus. Autor publikacji na temat polityki społecznej Kielc oraz roli trzeciego sektora w rozwoju kraju. Na co dzień pracuje w organizacjach pozarządowych. Wiceprzewodniczący Świętokrzyskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Adrian Bieluń

Adrian Bieluń

Wiceprezes Zarządu

Student administracji i politologii, działacz społeczny, propagator zielonej energii oraz entuzjasta działań na rzecz egalitarnego społeczeństwa. Dziennikarz amator, współtwórca projektów dziennikarskich. Prywatnie entuzjasta kultury rock’n rolla.

Aneta Król

Aneta Król

Skarbnik Stowarzyszenia

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku politologia. Broniła pracę na temat problemów demograficznych w powiecie skarżyskim. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku politologia w specjalności administracyjno-samorządowej. Działaczka SKN Homo Politicus. W swoich społecznych działaniach zainteresowana jest aktywizacją obywatelską mieszkańców regionu. Jest otwartą, ambitną, pogodną i wesołą osobą. Poza pracą w Stowarzyszeniu, w wolnych chwilach uwielbia gotować dla przyjaciół oraz poznawać i odkrywać nowe smaki.

Bartłomiej Majcherczyk

Bartłomiej Majcherczyk

Rzecznik Zarządu

Z wykształcenia administratywista, z zamiłowania finansista. Absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Przewodniczący fundacji SF BCC Region Kielce. Realizator projektów Festiwal BOSS, czy Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości. Działacz społeczny i entuzjasta aktywności społecznej wśród młodych, ambitnych ludzi. Jeden z asystentów Cudzoziemców. W wolnych chwilach wspiera wszelkie rodzaje aktywności fizycznej.

Karolina Kubicka

Karolina Kubicka

Sekretarz Stowarzyszenia

Studentka Ekonomii na Politechnice Świętokrzyskiej i Filologii Angielskiej na UJK. Absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku.  Wolontariuszka Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku. W przeszłości redaktor sportowy, a z zamiłowania podróżniczka zafascynowana mulitkulturowością i stosunkami międzynarodowymi.

Maria Bereziuk

Maria Bereziuk

Członkini Stowarzyszenia

Mariia Bialkovska

Mariia Bialkovska

Członkini Stowarzyszenia

Polka urodzona na Ukrainie. Studentka administracji na UJK w Kielcach. Jedna z członków-cudzoziemców stowarzyszenia. Jedna z liderek społeczności cudzoziemskiej i bardzo zaangażowany w sprawy pomocy obcokrajowcom członek stowarzyszenia. Uważa, że organizacje pozarządowe rozwijają człowieka i są nierozłączną częścią społeczeństwa.

dr Rafał Miernik

dr Rafał Miernik

Członek Stowarzyszenia

Doktor nauk humanistycznych w zakresie nauki o polityce. Specjalizuje się w marketingu politycznym i public relations. Pracownik naukowy Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Autor strategii wyborczych i politycznych partii politycznych. W wolnym czasie pomaga organizacjom walczącym o prawa zwierząt, praktuje jogę i medytuje.
Evgeniy Podzharenko

Evgeniy Podzharenko

Członek Stowarzyszenia

Student pierwszego roku ekonomii na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Pochodzi z Ukrainy. Aktywny członek Stowarzyszenia Homo Politicus. W swoich społecznych działaniach zainteresowany jest aktywizacją życia studenckiego. Twórca i pomysłodawca projektów o współpracy młodzieży różnych krajów. Jest ambitny, kreatywny i komunikatywny. W wolnych chwilach lubi grać na gitarze, śpiewać i interesuje się samochodami.
Paweł Siejak

Paweł Siejak

Członek Stowarzyszenia

Z wykształcenia prawnik, nauczyciel akademicki, przedsiębiorca. Działacz społeczny, od lat związany z organizacjami non-profit na terenie Kielc. Jego pasje to fotografia, podróże, literatura publicystyczna i reportaże.

Ruslan Misak

Członek Stowarzyszenia

Aleksandra Kanakhivska

Aleksandra Kanakhivska

Członkini Stowarzyszenia